Kariéra

Rozšiřujeme tým! Přidejte se k nám!

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Vaši kariéru vám pomůže vyřešit personalistka Marie Košíková na telefonu 774 614 086, nebo jí napište email na kariera@ppautocentrum.cz

Volné pozice

AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ

Vaší hlavní náplní práce bude provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací před lakováním. Dále vyhledávání kódu barvy/coloristika a příprava vzorků barvy.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

• SOU – vyučení v oboru
• praxi v oboru
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost a loajalitu
• trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
• zázemí moderní, prosperující společnosti
• osobní rozvoj a další vzdělávání
• odpovídající platové ohodnocení a benefity

Poslat životopis: kariera@ppautocentrum.cz

Nenašli jste vhodnou pozici?

Nevadí. Pošlete nám svůj životopis na kariera@ppautocentrum.cz a my vás budeme kontaktovat, až se něco vhodného objeví.