Kariéra

Rozšiřujeme tým! Přidejte se k nám!

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Vaši kariéru vám pomůže vyřešit personalistka Marie Košíková na telefonu 774 614 086, nebo jí napište email na kariera@ppautocentrum.cz

Volné pozice

PRODEJCE ŠKODA DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jako prodejce ŠKODA dílů a příslušenství budete odpovídat za objednávání, příjem, výdej a prodej náhradních dílů a příslušenství. Budete dbát na vysokou kvalitu práce i aktivní a atraktivní prezentaci naší nabídky dílů a příslušenství zákazníkům.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

• min. SŠ/SOU s technickým zaměřením
• zkušenost na obdobné pozici výhodou
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B
• pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
• spolehlivost a loajalitu • trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
• zázemí moderní, prosperující společnosti
• osobní rozvoj a další vzdělávání
• odpovídající platové ohodnocení a benefity

Poslat životopis: kariera@ppautocentrum.cz