Dovolená hezky česky

Dovolená v česku?

Česká republika je sice malou, zato krásnou a zajímavou zemí s bohatou historií. Jsme hrdí na to, že se s ní pojí nejen naše minulost, ale také současnost i budoucnost. Oslavme společně naše letošní 125. narozeniny a vydejme se na nostalgické toulky po Česku. Aby byly vaše toulky Českem co nejpříjemnější, máme pro vás připravenou širokou nabídku důmyslných doplňků z nabídky našeho ŠKODA E-shopu.

Slavte s námi


Poznávejte Česko


Cestujte pohodlně


INSPIRUJTE SE!

Máme pro vás tipy, kam vyrazit, co vyzkoušet a co zažít, ať již plánujete vyrazit po svých, na kole či vozem značky ŠKODA.

PŮJČTE SI VÝHODNĚ ŠKODA ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Cestujete autem na dovolenou a chybí Vám střešní box, držák na kolo nebo střešní nosiče? Nemusíte si vše draze kupovat.

PŘIPRAVTE SVŮJ VŮZ NA DOVOLENOU

Čas dovolených a letních výletů je tady. Chystáte se vyrazit na svá oblíbená místa a nevíte, jestli je Váš vůz připraven? Nevadí, objednejte si profesionální servis Vašeho vozu před dovolenou. My se o Váš postaráme.

100 LET AUTORIZOVANÉ PÉČE

Péče o zákazníky a jejich vozy je totiž naší neodmyslitelnou součástí již sto let, tedy od roku 1920, kdy na tuzemský trh oficiálně vstoupila ELKA, výzbroj a opravy automobilů, s. s r.o. První „správkárna automobilů“ byla otevřena v červnu 1920 v pražské Valdštejnské jízdárně. Motoristé z hlavního města tak již nemuseli vážit cestu na opravu či servis do Mladé Boleslavi.