Dezinfekce interiéru a klimatizace

Dezinfekce interiéru a klimatizace vašeho vozu

V souvislosti s aktuální pandemií koronaviru COVID-19, Vám nabízíme možnost dezinfekce klimatizace a interiéru Vašeho vozidla ozonem.

Službu nabízíme zdarma pro majitele vozů značky ŠKODA, platí se pouze cena za nový kabinový filtr a jeho výměnu. Pro ostatní značky Vám cenu sdělíme na vyžádání.

Váš vůz zbavíme:

  • Virů a bakterií
  • Plísní a hub
  • Roztočů
  • Zápachů, včetně cigaretového kouře

Jak dlouho trvá dezinfekce interiéru vozidla?
Osobní vozidlo trvá cca. 30 minut, plus potřebná doba na odvětrání interiéru.

Může ozon poškodit interiér vozu?
Ozon po aplikaci nezanechává žádné stopy, toxická rezidua a nezpůsobuje poškození interiéru vozu ani žádné alergické či dýchací potíže.

Co je to vlastně ozon?
Ozon je bezbarvý, ve vyšších koncentracích namodralý plyn, těžší než vzduch, tvořený třemi atomy kyslíku (O3). Je to přírodní čistící a dezinfekční látka.

Objednejte se u servisních poradců na tel: 724 810 492 / 602 575 168 nebo napište na servis@ppautocentrum.cz

Půjčte si výhodně ŠKODA Originální příslušenství

Cestujete autem na dovolenou a chybí Vám střešní box, držák na kolo nebo střešní nosiče? Nemusíte si vše draze kupovat. Stačí si u nás na tel: 602 763 494 nebo emailu sklad@ppautocentrum.cz zarezervovat ŠKODA Originální příslušenství a můžete se těšit na vysněnou cestu. Produktová nabídka ŠKODA Originálního příslušenství vychází ze skutečných potřeb uživatelů. Všechny produkty se vyznačují vysokou kvalitou prověřenou důkladným testováním a 100% kompatibilitou s vozy ŠKODA.

Získejte výhody pro vozy starší 4 let

Pokud vlastníte vůz ŠKODA jehož stáří je 4 a více let, využijte Šekovou knížku plnou slev, která je určena právě vám a zajistí až 20 % slevy na vybrané opravy a řadu dalších výhod.